Klenk CsabaKlenk CsabaKlenk Csaba

455 Klenk Csaba (1965)
„Építészi munkásságának javarésze Paks városában, illetve környékén valósult meg. Önmagában már az a vállalkozás is elismerésre méltó, amikor egy jól felkészült építész kisvárosba települ, szembenézve az ezzel járó egzisztenciális kockázatokkal. Amennyiben ott megállja helyét, és keze nyomán látványos eredmények születnek, az példamutató építészi teljesítmény. Klenk Csaba alkotói módszereit az alaposság, a biztos szakmai tudás jellemzi. Megvalósult épületein hagyományos és újszerű formai elemeket egyszerre alkalmaz, mindig megteremtve köztük a finom átmenetet, a folytonosságot.”

Kálvin János Református Idősek Otthona (2005, Csákvár)
PSE Klubház és Fogadóépület (2007, Paks)455 Klenk Csaba (1965)

Kálvin János Református Idősek Otthona (2005, Csákvár)
PSE Klubház és Fogadóépület (2007, Paks)455 Klenk Csaba (1965)